Зв'яжіться з нами

Установка пожежної сигналізації, відеонагляду, систем димовидалення чи будь якої іншої послуги – це лише невелика, далеко не найвагоміша частина комплексної процедури щодо забезпечення безпеки приміщення, яка вимагає участі професіоналів. Перш ніж монтувати те чи інше обладнання, потрібно чітко намалювати основну концепцію розташування та взаємодії різних елементів конкретної системи. Ці системи повинні не просто стояти, а й ефективно працювати.

В ході перед проектного етапу співробітники фірми спільно з представниками клієнта аналізують всі складові ризику і беруть участь в зборі інформації для технічного завдання (ТЗ) з проектування комплексної системи безпеки, нагляду чи контролю.

Для формування більш повної і точної інформації при розробці проекту співробітники приїжджають на об’єкт для здійснення проектно-вишукувальних робіт.

Перед тим, як розробити проект пожежної, охоронної сигналізації чи інших систем, співробітниками фірми проводять технічні та економічні дослідження схем, малюнків і встановлюють додаткові примітки, описи, кошторису і калькуляції.

Проектування пожежних та інших систем розробляється на основі сучасної нормативної бази України, а технічні специфікації виконуються з використанням оптимальних зразків обладнання систем безпеки.

У своїх проектах, компанія використовує обладнання провідних українських і закордонних виробників, що мають всі необхідні сертифікати якості та технічну документацію. Поставка здійснюється в передбачений договором термін.

Обсяг описаного етапу проектування залежить від величини об’єкта, кількості та складу систем і т.д., але результат проектування – це завжди незмінний високоякісний і узгоджений проект, який дозволить перейти до безпосередньої реалізації комплексної системи технічної безпеки.